L4931CPT120-TR
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
STMicroelectronics
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: L4931CPT120-TR
Výrobca / Značka: STMicroelectronics
Popis produktu IC REG LINEAR 12V 250MA PPAK
listoch: L4931CPT120-TR.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
2500 pcs
  • správa
Špecifikácie L4931CPT120-TR
Číslo dielu L4931CPT120-TR Výrobca STMicroelectronics
popis IC REG LINEAR 12V 250MA PPAK Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 108741 pcs Dátový hárok L4931CPT120-TR.pdf
Odchod napätia (Max) 0.8V @ 250mA Napätie - výstup (Min / Pevné) 12V
Napätie - výstup (Max) - Napätie - vstup (Max) 20V
Balík dodávateľov zariadení PPAK séria -
Ochranné funkcie Over Current, Over Temperature obal Tape & Reel (TR)
Balík / puzdro TO-252-5, DPak (4 Leads + Tab), TO-252AD PSRR 64dB ~ 55dB (120Hz ~ 10kHz)
Typ výstupu Fixed Konfigurácia výstupu Positive
Prevádzková teplota -40°C ~ 125°C Počet regulátorov 1
Typ montáže Surface Mount Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant Detailný popis Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 12V 250mA PPAK
Prúd - Napájanie (Max) 7mA Aktuálny - pokojný (Iq) 1.6mA
Prúd - výstup 250mA Ovládacie funkcie -