L4931ABDT33-TR
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
L4931ABDT33-TR Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: L4931ABDT33-TR
Výrobca / Značka: STMicroelectronics
Popis produktu IC REG LINEAR 3.3V 250MA DPAK
listoch: L4931ABDT33-TR.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
2500 pcs
5000 pcs
  • správa
Špecifikácie L4931ABDT33-TR
Číslo dielu L4931ABDT33-TR Výrobca STMicroelectronics
popis IC REG LINEAR 3.3V 250MA DPAK Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 154581 pcs Dátový hárok L4931ABDT33-TR.pdf
Odchod napätia (Max) 0.8V @ 250mA Napätie - výstup (Min / Pevné) 3.3V
Napätie - výstup (Max) - Napätie - vstup (Max) 20V
Balík dodávateľov zariadení DPAK séria -
Ochranné funkcie Over Current, Over Temperature obal Tape & Reel (TR)
Balík / puzdro TO-252-3, DPak (2 Leads + Tab), SC-63 PSRR 73dB ~ 55dB (120Hz ~ 10kHz)
Typ výstupu Fixed Konfigurácia výstupu Positive
Ostatné mená 497-1159-2
L4931ABDT33TR
Prevádzková teplota -40°C ~ 125°C
Počet regulátorov 1 Typ montáže Surface Mount
Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited) Výrobca štandardná doba výroby 50 Weeks
Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant Detailný popis Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 3.3V 250mA DPAK
Prúd - Napájanie (Max) 6mA Aktuálny - pokojný (Iq) 1mA
Prúd - výstup 250mA Ovládacie funkcie -
Číslo základnej časti L4931AB
Náklad
FEDEX www.FedEx.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
DHL www.DHL.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
UPS www.UPS.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
TNT www.TNT.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
FedexDHLUPSTNT
ZÁRUKA PO ZÁKAZNÍKOM
Súvisiace značky
Súvisiace produkty
L4931ABDT35TR
L4931ABDT35TR
výrobcovia: STMicroelectronics
popis: IC REG LINEAR 3.5V 250MA DPAK
Skladom: 141273 pcs
Stiahnuť ▼: L4931ABDT35TR.pdf
RFQ
L4931ABDT33
L4931ABDT33
výrobcovia: STMicroelectronics
popis: IC REG LINEAR 3.3V 250MA DPAK