FERD30S50DJF-TR
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
FERD30S50DJF-TR Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: FERD30S50DJF-TR
Výrobca / Značka: STMicroelectronics
Popis produktu DIODE GEN PURP 50V 30A POWERFLAT
listoch: 1.FERD30S50DJF-TR.pdf2.FERD30S50DJF-TR.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • správa
Špecifikácie FERD30S50DJF-TR
Číslo dielu FERD30S50DJF-TR Výrobca STMicroelectronics
popis DIODE GEN PURP 50V 30A POWERFLAT Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 68794 pcs Dátový hárok 1.FERD30S50DJF-TR.pdf2.FERD30S50DJF-TR.pdf
Napätie - maximálny spád (Max) Standard Napätie - Vpred (Vf) (Max) @ Ak 30A
Napätie - porucha PowerFlat™ (5x6) séria -
Stav RoHS Digi-Reel® Doba spätného obnovenia (trr) Standard Recovery >500ns, > 200mA (Io)
Odpor @ Ak, F - polarizácia 8-PowerVDFN
Ostatné mená 497-14519-6 Typ montáže Surface Mount
Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited) Výrobné číslo výrobcu FERD30S50DJF-TR
Rozšírený popis Diode Standard 50V 30A Surface Mount PowerFlat™ (5x6) Konfigurácia diódy 800µA @ 50V
popis DIODE GEN PURP 50V 30A POWERFLAT Prúd - reverzné únik @ Vr 470mV @ 15A
Súčasný - priemerný rektifikovaný (Io) (na diódu) 50V Kapacita @ Vr, F 150°C (Max)