EVL6562A-400W
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
EVL6562A-400W Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: EVL6562A-400W
Výrobca / Značka: STMicroelectronics
Popis produktu BOARD EVAL FOR L6562AX
listoch: 1.EVL6562A-400W.pdf2.EVL6562A-400W.pdf3.EVL6562A-400W.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
1 pcs
  • správa
Špecifikácie EVL6562A-400W
Číslo dielu EVL6562A-400W Výrobca STMicroelectronics
popis BOARD EVAL FOR L6562AX Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 1105 pcs Dátový hárok 1.EVL6562A-400W.pdf2.EVL6562A-400W.pdf3.EVL6562A-400W.pdf
Použitá IC / Časť L6562A typ Power Management
Dodaný obsah Board(s) séria -
Sekundárne atribúty Continuous Current Mode Primárne atribúty 400W, 400V Out, 90 ~ 265VAC In