EVAL6599-400W-S
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
EVAL6599-400W-S Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: EVAL6599-400W-S
Výrobca / Značka: STMicroelectronics
Popis produktu DEMO BOARD FOR L6599
listoch: EVAL6599-400W-S.pdf
Stav RoHs Bezolovnatý / V súlade RoHS
Stav zásob 383 pcs stock
Odoslať z Hong Kong
Cesta zásielky DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 383 pcs
Referenčná cena (v amerických dolároch)
1 pcs
  • správa
Špecifikácie EVAL6599-400W-S
Číslo dielu EVAL6599-400W-S Výrobca STMicroelectronics
popis DEMO BOARD FOR L6599 Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 383 pcs Dátový hárok EVAL6599-400W-S.pdf
Napätie - výstup 3.3V, 5V, 200V Napätie - vstup 90 ~ 264 VAC
Použitá IC / Časť L6563, L6599 Dodaný obsah Board(s)
séria - Topológia regulátora Resonant
Výkon - Výstup 400W Výstupy a typ 3, Isolated
Ostatné mená 497-5856 Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Hlavný účel AC/DC, Primary Side and PFC Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Prúd - výstup 2A, 1A, 700mA Typ radu Fully Populated