ESDA6V1P6
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
ESDA6V1P6 Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: ESDA6V1P6
Výrobca / Značka: STMicroelectronics
Popis produktu TVS DIODE 3V SOT666IP
listoch: ESDA6V1P6.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • správa
Špecifikácie ESDA6V1P6
Číslo dielu ESDA6V1P6 Výrobca STMicroelectronics
popis TVS DIODE 3V SOT666IP Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 470664 pcs Dátový hárok ESDA6V1P6.pdf
Napätie - spätné odpojenie (typ) 3V Napätie - upnutie (Max) @ Ipp -
Napätie - porucha (Min) 6.1V Jednosmerné kanály 4
typ Zener Balík dodávateľov zariadení SOT-666IP
séria ESDA, TRANSIL™ Ochrana elektrického vedenia No
Napájanie - špičkový impulz 150W obal Cut Tape (CT)
Balík / puzdro SOT-563, SOT-666 Ostatné mená 497-7227-1
Prevádzková teplota -40°C ~ 150°C (TJ) Typ montáže Surface Mount