E-L4957AD1.5
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
E-L4957AD1.5 Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: E-L4957AD1.5
Výrobca / Značka: STMicroelectronics
Popis produktu IC REG LINEAR 1.5V 5A D2PAK
listoch: E-L4957AD1.5.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
800 pcs
  • správa
Špecifikácie E-L4957AD1.5
Číslo dielu E-L4957AD1.5 Výrobca STMicroelectronics
popis IC REG LINEAR 1.5V 5A D2PAK Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 59331 pcs Dátový hárok E-L4957AD1.5.pdf
Odchod napätia (Max) - Napätie - výstup (Min / Pevné) 1.5V
Napätie - výstup (Max) - Napätie - vstup (Max) 14V
Balík dodávateľov zariadení D2PAK séria -
Ochranné funkcie Over Temperature, Short Circuit obal Tube
Balík / puzdro TO-263-3, D²Pak (2 Leads + Tab), TO-263AB PSRR 75dB (120Hz)
Typ výstupu Fixed Konfigurácia výstupu Positive
Ostatné mená 497-5327-5
E-L4957AD1.5-ND
Prevádzková teplota 0°C ~ 125°C
Počet regulátorov 1 Typ montáže Surface Mount
Detailný popis Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 1.5V 5A D2PAK Aktuálny - pokojný (Iq) 2mA
Prúd - výstup 5A Ovládacie funkcie -