BZW04-6V4B
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
BZW04-6V4B Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: BZW04-6V4B
Výrobca / Značka: STMicroelectronics
Popis produktu TVS DIODE 6.4V 11.3V DO15
listoch: BZW04-6V4B.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
5000 pcs
  • správa
Špecifikácie BZW04-6V4B
Číslo dielu BZW04-6V4B Výrobca STMicroelectronics
popis TVS DIODE 6.4V 11.3V DO15 Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 296626 pcs Dátový hárok BZW04-6V4B.pdf
Napätie - spätné odpojenie (typ) 6.4V Napätie - upnutie (Max) @ Ipp 11.3V
Napätie - porucha (Min) 7.13V typ Zener
Balík dodávateľov zariadení DO-15 séria BZW04, TRANSIL™
Ochrana elektrického vedenia No Napájanie - špičkový impulz 400W
obal Tape & Box (TB) Balík / puzdro DO-204AC, DO-15, Axial
Prevádzková teplota - Typ montáže Through Hole
Prúd - Špičkový impulz (10 / 1000μs) 35.4A Kapacita @ Frekvencia 1550pF @ 1MHz
Obojsmerné kanály 1 Číslo základnej časti BZW04
aplikácia General Purpose
Náklad
FEDEX www.FedEx.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
DHL www.DHL.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
UPS www.UPS.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
TNT www.TNT.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
FedexDHLUPSTNT
ZÁRUKA PO ZÁKAZNÍKOM
Súvisiace značky
Súvisiace produkty
BZW04-6V4 B0G
BZW04-6V4 B0G
výrobcovia: TSC (Taiwan Semiconductor)
popis: TVS DIODE 6.4V 11.3V DO204AL
Skladom: 710237 pcs
Stiahnuť ▼: BZW04-6V4 B0G.pdf
RFQ
BZW04-6V4 A0G
BZW04-6V4 A0G
Skladom: 703377 pcs
Stiahnuť ▼: BZW04-6V4 A0G.pdf
RFQ
BZW04-6V4B R1G
BZW04-6V4B R1G
Stiahnuť ▼: BZW04-6V4B R1G.pdf
BZW04-6V4B A0G
BZW04-6V4B A0G
Stiahnuť ▼: BZW04-6V4B A0G.pdf
BZW04-6V4B B0G
BZW04-6V4B B0G
Stiahnuť ▼: BZW04-6V4B B0G.pdf
BZW04-6V4B-E3/54
BZW04-6V4B-E3/54
výrobcovia: Electro-Films (EFI) / Vishay
Stiahnuť ▼: BZW04-6V4B-E3/54.pdf
BZW04-64HR0G
BZW04-64HR0G
popis: TVS DIODE 64.1V 103V DO204AL
Stiahnuť ▼: BZW04-64HR0G.pdf
BZW04-6V4 R1G
BZW04-6V4 R1G
Stiahnuť ▼: BZW04-6V4 R1G.pdf
BZW04-64HR1G
BZW04-64HR1G
Stiahnuť ▼: BZW04-64HR1G.pdf
BZW04-6V4 R0G
BZW04-6V4 R0G
Stiahnuť ▼: BZW04-6V4 R0G.pdf
BZW04-6V4B R0G
BZW04-6V4B R0G
Stiahnuť ▼: BZW04-6V4B R0G.pdf
BZW04-6V4B-E3/73
BZW04-6V4B-E3/73
Stiahnuť ▼: BZW04-6V4B-E3/73.pdf
Novinky v priemysle
Arduino zajtra usporiada konferenciu covid-19
Bude otvorená „každému, kto v súčasnosti používa zariadenia kompatibilné s Arduino v rámci...
Raytheon získava kontrakt Space Force OCX na prepínanie sady IBM pre GPS III
Nahradí počítače IBM, ktoré sa v súčasnosti používajú na riadenie konštelácie GPS, syst...
500 W PSU pre námorné zaťaženie
Napájaný menovitým 24 V distribuovaným zdrojom (rozsah 18 až 36 V), ENMA500D24 / 2 × 27-CC pos...
Melexis uvádza na trh snímač s efektom Hall s efektom pre riadenie s elektrickým posilňovačom
S prevádzkovou teplotou medzi -40℃  a 160 ℃, firma tvrdí, že zariadenie kombinuje vysokú line...
Spoločnosť Nasa udeľuje zmluvu o obchodnom náklade pre lunárnu bránu do SpaceX
Podmienky zmluvy o logistických službách Gateway budú vyžadovať, aby SpaceX dodal kritický a ...
Krycia maska ​​s potlačou Covid-19 3d schválená - iba pre tlačiarne MJF, dostupné súbory
Táto časť, navrhnutá na Českom vysokom učení technickom v Prahe, jej Ústav informatiky, robo...
Spoločnosť Toshiba uvádza na trh dva 80V N-kanálové napájacie mosfety