BZW04-5V8
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
BZW04-5V8 Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: BZW04-5V8
Výrobca / Značka: STMicroelectronics
Popis produktu TVS DIODE 5.8V 10.5V DO15
listoch: BZW04-5V8.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
1000 pcs
2000 pcs
  • správa
Špecifikácie BZW04-5V8
Číslo dielu BZW04-5V8 Výrobca STMicroelectronics
popis TVS DIODE 5.8V 10.5V DO15 Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 413845 pcs Dátový hárok BZW04-5V8.pdf
Napätie - spätné odpojenie (typ) 5.8V Napätie - upnutie (Max) @ Ipp 10.5V
Napätie - porucha (Min) 6.45V Jednosmerné kanály 1
typ Zener Balík dodávateľov zariadení DO-15
séria BZW04, TRANSIL™ Ochrana elektrického vedenia No
Napájanie - špičkový impulz 400W obal Tape & Box (TB)
Balík / puzdro DO-204AC, DO-15, Axial Ostatné mená 497-12037-3
BZW04-5V8-ND
BZW045V8
Prevádzková teplota - Typ montáže Through Hole
Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited) Výrobca štandardná doba výroby 30 Weeks
Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant Prúd - Špičkový impulz (10 / 1000μs) 38A
Kapacita @ Frekvencia 3500pF @ 1MHz Číslo základnej časti BZW04
aplikácia General Purpose
Náklad
FEDEX www.FedEx.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
DHL www.DHL.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
UPS www.UPS.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
TNT www.TNT.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
FedexDHLUPSTNT
ZÁRUKA PO ZÁKAZNÍKOM
Súvisiace značky
Súvisiace produkty
BZW04-58HR1G
BZW04-58HR1G
výrobcovia: TSC (Taiwan Semiconductor)
popis: TVS DIODE 58.1V 92V DO204AL
Skladom: 766583 pcs
Stiahnuť ▼: BZW04-58HR1G.pdf
RFQ
BZW04-5V8 A0G
BZW04-5V8 A0G
popis: TVS DIODE 5.8V 10.5V DO204AL
Skladom: 727343 pcs
Stiahnuť ▼: BZW04-5V8 A0G.pdf
RFQ
BZW04-5V8-E3/73
BZW04-5V8-E3/73
výrobcovia: Electro-Films (EFI) / Vishay
Stiahnuť ▼: BZW04-5V8-E3/73.pdf
BZW04-58HR0G
BZW04-58HR0G
Stiahnuť ▼: BZW04-58HR0G.pdf
BZW04-58HB0G
BZW04-58HB0G
Stiahnuť ▼: BZW04-58HB0G.pdf
BZW04-5V8-E3/54
BZW04-5V8-E3/54
Stiahnuť ▼: BZW04-5V8-E3/54.pdf
BZW04-5V8 B0G
BZW04-5V8 B0G
Stiahnuť ▼: BZW04-5V8 B0G.pdf
BZW04-5V8 R1G
BZW04-5V8 R1G