BYT30G-400-TR
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
BYT30G-400-TR Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: BYT30G-400-TR
Výrobca / Značka: STMicroelectronics
Popis produktu DIODE GEN PURP 400V 30A D2PAK
listoch: BYT30G-400-TR.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
1000 pcs
  • správa
Špecifikácie BYT30G-400-TR
Číslo dielu BYT30G-400-TR Výrobca STMicroelectronics
popis DIODE GEN PURP 400V 30A D2PAK Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 46144 pcs Dátový hárok BYT30G-400-TR.pdf
Napätie - Vpred (Vf) (Max) @ Ak 1.5V @ 30A Napätie - DC Reverse (Vr) (Max) 400V
Balík dodávateľov zariadení D2PAK rýchlosť Fast Recovery = 200mA (Io)
séria - Doba spätného obnovenia (trr) 100ns
obal Tape & Reel (TR) Balík / puzdro TO-263-3, D²Pak (2 Leads + Tab), TO-263AB
Prevádzková teplota - prepojenie -40°C ~ 150°C Typ montáže Surface Mount
Typ diódy Standard Detailný popis Diode Standard 400V 30A Surface Mount D2PAK
Prúd - reverzné únik @ Vr 35µA @ 400V Aktuálny - priemerný rektifikovaný (Io) 30A