BTB16-600CRG
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
BTB16-600CRG Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: BTB16-600CRG
Výrobca / Značka: STMicroelectronics
Popis produktu TRIAC 600V 16A TO220AB
listoch: BTB16-600CRG.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
1 pcs
50 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • správa
Špecifikácie BTB16-600CRG
Číslo dielu BTB16-600CRG Výrobca STMicroelectronics
popis TRIAC 600V 16A TO220AB Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 69381 pcs Dátový hárok BTB16-600CRG.pdf
Napätie - stav vypnutý 600V Napätie - spúšťač brány (Vgt) (Max) 1.3V
Typ triakov Standard Balík dodávateľov zariadení TO-220AB
séria - obal Tube
Balík / puzdro TO-220-3 Ostatné mená 497-3397-5
BTB16600CRG
Prevádzková teplota -40°C ~ 125°C (TJ) Typ montáže Through Hole
Detailný popis TRIAC Standard 600V 16A Through Hole TO-220AB Aktuálny stav - On (RMS) (Max) 16A
Prúd - neprepäťové prepätie 50, 60 Hz (jeho) 160A, 168A Prúd - Hold (Ih) (Max) 25mA
Prúd - Spúšťanie brány (Max) 25mA konfigurácia Single