BTB12-600BRG
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
BTB12-600BRG Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: BTB12-600BRG
Výrobca / Značka: STMicroelectronics
Popis produktu TRIAC 600V 12A TO220AB
listoch: BTB12-600BRG.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
1 pcs
50 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • správa
Špecifikácie BTB12-600BRG
Číslo dielu BTB12-600BRG Výrobca STMicroelectronics
popis TRIAC 600V 12A TO220AB Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 69541 pcs Dátový hárok BTB12-600BRG.pdf
Napätie - stav vypnutý 600V Napätie - spúšťač brány (Vgt) (Max) 1.3V
Typ triakov Standard Balík dodávateľov zariadení TO-220AB
séria - obal Tube
Balík / puzdro TO-220-3 Ostatné mená 497-7189-5
BTB12-600BRG-ND
BTB12600BRG
Prevádzková teplota -40°C ~ 125°C (TJ) Typ montáže Through Hole
Detailný popis TRIAC Standard 600V 12A Through Hole TO-220AB Aktuálny stav - On (RMS) (Max) 12A
Prúd - neprepäťové prepätie 50, 60 Hz (jeho) 120A, 126A Prúd - Hold (Ih) (Max) 50mA
Prúd - Spúšťanie brány (Max) 50mA konfigurácia Single