BTB08-600CRG
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
BTB08-600CRG Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: BTB08-600CRG
Výrobca / Značka: STMicroelectronics
Popis produktu TRIAC 600V 8A TO220AB
listoch: BTB08-600CRG.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
1 pcs
50 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • správa
Špecifikácie BTB08-600CRG
Číslo dielu BTB08-600CRG Výrobca STMicroelectronics
popis TRIAC 600V 8A TO220AB Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 92098 pcs Dátový hárok BTB08-600CRG.pdf
Napätie - stav vypnutý 600V Napätie - spúšťač brány (Vgt) (Max) 1.3V
Typ triakov Standard Balík dodávateľov zariadení TO-220AB
séria - obal Tube
Balík / puzdro TO-220-3 Ostatné mená 497-6675-5
BTB08-600CRG-ND
BTB08600CRG
Prevádzková teplota -40°C ~ 150°C (TJ) Typ montáže Through Hole
Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited) Výrobca štandardná doba výroby 23 Weeks
Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant Detailný popis TRIAC Standard 600V 8A Through Hole TO-220AB
Aktuálny stav - On (RMS) (Max) 8A Prúd - neprepäťové prepätie 50, 60 Hz (jeho) 80A, 84A
Prúd - Hold (Ih) (Max) 25mA Prúd - Spúšťanie brány (Max) 25mA