BTA16-700BWRG
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
BTA16-700BWRG Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: BTA16-700BWRG
Výrobca / Značka: STMicroelectronics
Popis produktu TRIAC ALTERNISTOR 700V TO220AB
listoch: BTA16-700BWRG.pdf
  • správa
Špecifikácie BTA16-700BWRG
Číslo dielu BTA16-700BWRG Výrobca STMicroelectronics
popis TRIAC ALTERNISTOR 700V TO220AB Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 4617 pcs Dátový hárok BTA16-700BWRG.pdf
Napätie - stav vypnutý 700V Napätie - spúšťač brány (Vgt) (Max) 1.3V
Typ triakov Alternistor - Snubberless Balík dodávateľov zariadení TO-220AB
séria Snubberless™ obal Tube
Balík / puzdro TO-220-3 Ostatné mená 497-4164-5
BTA16700BWRG
Prevádzková teplota -40°C ~ 125°C (TJ) Typ montáže Through Hole
Detailný popis TRIAC Alternistor - Snubberless 700V 16A Through Hole TO-220AB Aktuálny stav - On (RMS) (Max) 16A
Prúd - neprepäťové prepätie 50, 60 Hz (jeho) 160A, 168A Prúd - Hold (Ih) (Max) 50mA
Prúd - Spúšťanie brány (Max) 50mA konfigurácia Single