BTA10-400CRG
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
BTA10-400CRG Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: BTA10-400CRG
Výrobca / Značka: STMicroelectronics
Popis produktu TRIAC 400V 10A TO220AB
listoch: BTA10-400CRG.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
1 pcs
50 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • správa
Špecifikácie BTA10-400CRG
Číslo dielu BTA10-400CRG Výrobca STMicroelectronics
popis TRIAC 400V 10A TO220AB Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 74772 pcs Dátový hárok BTA10-400CRG.pdf
Napätie - stav vypnutý 400V Napätie - spúšťač brány (Vgt) (Max) 1.3V
Typ triakov Standard Balík dodávateľov zariadení TO-220AB
séria - obal Tube
Balík / puzdro TO-220-3 Ostatné mená 497-6666-5
BTA10-400CRG-ND
BTA10400CRG
Prevádzková teplota -40°C ~ 125°C (TJ) Typ montáže Through Hole
Detailný popis TRIAC Standard 400V 10A Through Hole TO-220AB Aktuálny stav - On (RMS) (Max) 10A
Prúd - neprepäťové prepätie 50, 60 Hz (jeho) 100A, 105A Prúd - Hold (Ih) (Max) 25mA
Prúd - Spúšťanie brány (Max) 25mA konfigurácia Single