BAS70-04WFILM
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
BAS70-04WFILM Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: BAS70-04WFILM
Výrobca / Značka: STMicroelectronics
Popis produktu DIODE ARRAY SCHOTTKY 70V SOT323
listoch: BAS70-04WFILM.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • správa
Špecifikácie BAS70-04WFILM
Číslo dielu BAS70-04WFILM Výrobca STMicroelectronics
popis DIODE ARRAY SCHOTTKY 70V SOT323 Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 671885 pcs Dátový hárok BAS70-04WFILM.pdf
Napätie - Vpred (Vf) (Max) @ Ak 1V @ 15mA Napätie - DC Reverse (Vr) (Max) 70V
Balík dodávateľov zariadení SOT-323 rýchlosť Small Signal =< 200mA (Io), Any Speed
séria - obal Cut Tape (CT)
Balík / puzdro SC-70, SOT-323 Ostatné mená 497-7158-1
Prevádzková teplota - prepojenie 150°C (Max) Typ montáže Surface Mount
Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited) Výrobca štandardná doba výroby 16 Weeks
Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant Typ diódy Schottky
Konfigurácia diódy 1 Pair Series Connection Detailný popis Diode Array 1 Pair Series Connection Schottky 70V 70mA (DC) Surface Mount SC-70, SOT-323
Prúd - reverzné únik @ Vr 10µA @ 70V Súčasný - priemerný rektifikovaný (Io) (na diódu) 70mA (DC)
Číslo základnej časti BAS70-04W
Náklad
FEDEX www.FedEx.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
DHL www.DHL.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
UPS www.UPS.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
TNT www.TNT.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
FedexDHLUPSTNT
ZÁRUKA PO ZÁKAZNÍKOM
Súvisiace značky
Súvisiace produkty
BAS70-04W,115
BAS70-04W,115
výrobcovia: Nexperia
popis: DIODE ARRAY SCHOTTKY 70V SOT323