ALTAIR05T-800TR
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
STMicroelectronics
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: ALTAIR05T-800TR
Výrobca / Značka: STMicroelectronics
Popis produktu IC PRIMARY SWITCHING REG 16SOIC
listoch: ALTAIR05T-800TR.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
2500 pcs
5000 pcs
  • správa
Špecifikácie ALTAIR05T-800TR
Číslo dielu ALTAIR05T-800TR Výrobca STMicroelectronics
popis IC PRIMARY SWITCHING REG 16SOIC Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 163453 pcs Dátový hárok ALTAIR05T-800TR.pdf
Napätie - Napájanie (Vcc / Vdd) 11.5 V ~ 23 V Napätie - štart 13V
Napätie - porucha 800V topológia Flyback
Balík dodávateľov zariadení 16-SO séria -
obal Tape & Reel (TR) Balík / puzdro 16-SOIC (0.154", 3.90mm Width)
Izolácia výstupu Isolated Ostatné mená 497-10809-2
ALTAIR05T800TR
Prevádzková teplota -25°C ~ 125°C (TJ) Typ montáže Surface Mount