ACST12-7SG-TR
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
ACST12-7SG-TR Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: ACST12-7SG-TR
Výrobca / Značka: STMicroelectronics
Popis produktu TRIAC SENS GATE 700V 12A D2PAK
listoch: ACST12-7SG-TR.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
1 pcs
  • správa
Špecifikácie ACST12-7SG-TR
Číslo dielu ACST12-7SG-TR Výrobca STMicroelectronics
popis TRIAC SENS GATE 700V 12A D2PAK Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 32400 pcs Dátový hárok ACST12-7SG-TR.pdf
Napätie - stav vypnutý 700V Napätie - spúšťač brány (Vgt) (Max) 1V
Typ triakov Logic - Sensitive Gate Balík dodávateľov zariadení D2PAK
séria - obal Original-Reel®
Balík / puzdro TO-263-3, D²Pak (2 Leads + Tab), TO-263AB Ostatné mená 497-8746-6
Prevádzková teplota -40°C ~ 125°C (TJ) Typ montáže Surface Mount
Detailný popis TRIAC Logic - Sensitive Gate 700V 12A Surface Mount D2PAK Aktuálny stav - On (RMS) (Max) 12A
Prúd - neprepäťové prepätie 50, 60 Hz (jeho) 120A, 126A Prúd - Hold (Ih) (Max) 30mA
Prúd - Spúšťanie brány (Max) 10mA konfigurácia Single
Číslo základnej časti ACST12
Náklad
FEDEX www.FedEx.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
DHL www.DHL.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
UPS www.UPS.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
TNT www.TNT.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
FedexDHLUPSTNT
ZÁRUKA PO ZÁKAZNÍKOM
Súvisiace značky
Súvisiace produkty
ACST12-7SG
ACST12-7SG
výrobcovia: STMicroelectronics
popis: TRIAC SENS GATE 700V 12A D2PAK