A2P75S12M3-F
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
A2P75S12M3-F Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: A2P75S12M3-F
Výrobca / Značka: STMicroelectronics
Popis produktu IGBT TRENCH 1200V 75A ACEPACK2
listoch:
Referenčná cena (v amerických dolároch)
1 pcs
14 pcs
  • správa
Špecifikácie A2P75S12M3-F
Číslo dielu A2P75S12M3-F Výrobca STMicroelectronics
popis IGBT TRENCH 1200V 75A ACEPACK2 Stav voľného vodiča / RoHS
Dostupné množstvo 1498 pcs Dátový hárok
Napätie - zrýchlenie zberača (Max) 1200V Vce (on) (Max) @ Vge, Ic 2.3V @ 15V, 75A
Balík dodávateľov zariadení ACEPACK™ 2 séria -
Výkon - Max 454.5W Balík / puzdro Module
Ostatné mená 497-17745 Prevádzková teplota -40°C ~ 150°C (TJ)
NTC termistor Yes Typ montáže Chassis Mount
Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) Not Applicable Vstupná kapacita (Cies) @ Vce 4700pF @ 25V
vstup Standard Typ IGBT Trench Field Stop
Detailný popis IGBT Module Trench Field Stop Three Phase Inverter 1200V 75A 454.5W Chassis Mount ACEPACK™ 2 Prúd - obmedzenie kolektora (Max) 100µA
Prúd - zberač (Ic) (Max) 75A konfigurácia Three Phase Inverter
Náklad
FEDEX www.FedEx.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
DHL www.DHL.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
UPS www.UPS.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
TNT www.TNT.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
FedexDHLUPSTNT
ZÁRUKA PO ZÁKAZNÍKOM
Súvisiace značky
Súvisiace produkty
A2P1HV
A2P1HV
výrobcovia: Knowles Voltronics
popis: CAP TRIMMER 0.3-1.2PF 250V SMD