A2C50S65M2
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
STMicroelectronics
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: A2C50S65M2
Výrobca / Značka: STMicroelectronics
Popis produktu IGBT TRENCH 650V 50A ACEPACK2
listoch: 1.A2C50S65M2.pdf2.A2C50S65M2.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
1 pcs
14 pcs
112 pcs
  • správa
Špecifikácie A2C50S65M2
Číslo dielu A2C50S65M2 Výrobca STMicroelectronics
popis IGBT TRENCH 650V 50A ACEPACK2 Stav voľného vodiča / RoHS
Dostupné množstvo 2058 pcs Dátový hárok 1.A2C50S65M2.pdf2.A2C50S65M2.pdf
Napätie - zrýchlenie zberača (Max) 650V Vce (on) (Max) @ Vge, Ic 2.3V @ 15V, 50A
Balík dodávateľov zariadení ACEPACK™ 2 séria -
Výkon - Max 208W Balík / puzdro Module
Ostatné mená 497-18065
A2C50S65M2-ND
Prevádzková teplota -40°C ~ 150°C (TJ)
NTC termistor Yes Typ montáže Chassis Mount
Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited) Vstupná kapacita (Cies) @ Vce 4150pF @ 25V
vstup Three Phase Bridge Rectifier Typ IGBT Trench Field Stop
Detailný popis IGBT Module Trench Field Stop Three Phase Inverter with Brake 650V 50A 208W Chassis Mount ACEPACK™ 2 Prúd - obmedzenie kolektora (Max) 100µA
Prúd - zberač (Ic) (Max) 50A konfigurácia Three Phase Inverter with Brake