A2C25S12M3-F
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
A2C25S12M3-F Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: A2C25S12M3-F
Výrobca / Značka: STMicroelectronics
Popis produktu IGBT TRENCH 1200V 25A ACEPACK2
listoch:
Referenčná cena (v amerických dolároch)
1 pcs
14 pcs
112 pcs
  • správa
Špecifikácie A2C25S12M3-F
Číslo dielu A2C25S12M3-F Výrobca STMicroelectronics
popis IGBT TRENCH 1200V 25A ACEPACK2 Stav voľného vodiča / RoHS
Dostupné množstvo 2461 pcs Dátový hárok
Napätie - zrýchlenie zberača (Max) 1200V Vce (on) (Max) @ Vge, Ic 2.45V @ 15V, 25A
Balík dodávateľov zariadení ACEPACK™ 2 séria -
Výkon - Max 197W Balík / puzdro Module
Ostatné mená 497-17743 Prevádzková teplota -40°C ~ 150°C (TJ)
NTC termistor Yes Typ montáže Chassis Mount
Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited) Vstupná kapacita (Cies) @ Vce 1550pF @ 25V
vstup Three Phase Bridge Rectifier Typ IGBT Trench Field Stop
Detailný popis IGBT Module Trench Field Stop Three Phase Inverter with Brake 1200V 25A 197W Chassis Mount ACEPACK™ 2 Prúd - obmedzenie kolektora (Max) 100µA
Prúd - zberač (Ic) (Max) 25A konfigurácia Three Phase Inverter with Brake
Náklad
FEDEX www.FedEx.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
DHL www.DHL.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
UPS www.UPS.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
TNT www.TNT.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
FedexDHLUPSTNT
ZÁRUKA PO ZÁKAZNÍKOM
Súvisiace značky
Súvisiace produkty
A2C25S12M3
A2C25S12M3
výrobcovia: STMicroelectronics
popis: IGBT TRENCH 1200V 25A ACEPACK2