A1C15S12M3-F
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
A1C15S12M3-F Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: A1C15S12M3-F
Výrobca / Značka: STMicroelectronics
Popis produktu IGBT TRENCH 1200V 15A ACEPACK1
listoch:
Referenčná cena (v amerických dolároch)
1 pcs
22 pcs
110 pcs
  • správa
Špecifikácie A1C15S12M3-F
Číslo dielu A1C15S12M3-F Výrobca STMicroelectronics
popis IGBT TRENCH 1200V 15A ACEPACK1 Stav voľného vodiča / RoHS
Dostupné množstvo 3289 pcs Dátový hárok
Napätie - zrýchlenie zberača (Max) 1200V Vce (on) (Max) @ Vge, Ic 2.45V @ 15V, 15A
Balík dodávateľov zariadení ACEPACK™ 1 séria -
Výkon - Max 142.8W Balík / puzdro Module
Ostatné mená 497-17737 Prevádzková teplota -40°C ~ 150°C (TJ)
NTC termistor Yes Typ montáže Chassis Mount
Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited) Vstupná kapacita (Cies) @ Vce 985pF @ 25V
vstup Three Phase Bridge Rectifier Typ IGBT Trench Field Stop
Detailný popis IGBT Module Trench Field Stop Three Phase Inverter with Brake 1200V 15A 142.8W Chassis Mount ACEPACK™ 1 Prúd - obmedzenie kolektora (Max) 100µA
Prúd - zberač (Ic) (Max) 15A konfigurácia Three Phase Inverter with Brake