74LVX16240TTR
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
STMicroelectronics
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: 74LVX16240TTR
Výrobca / Značka: STMicroelectronics
Popis produktu IC BUFFER INVERT 3.6V 48TSSOP
listoch: 74LVX16240TTR.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
2000 pcs
  • správa
Špecifikácie 74LVX16240TTR
Číslo dielu 74LVX16240TTR Výrobca STMicroelectronics
popis IC BUFFER INVERT 3.6V 48TSSOP Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 65192 pcs Dátový hárok 74LVX16240TTR.pdf
Napätie - Napájanie 2 V ~ 3.6 V Balík dodávateľov zariadení 48-TSSOP
séria 74LVX obal Tape & Reel (TR)
Balík / puzdro 48-TFSOP (0.240", 6.10mm Width) Typ výstupu 3-State
Prevádzková teplota -55°C ~ 125°C (TA) Počet prvkov 4
Počet bitov na prvok 4 Typ montáže Surface Mount
Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited) Typ logiky Buffer, Inverting
Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant Typ vstupu -
Detailný popis Buffer, Inverting 4 Element 4 Bit per Element 3-State Output 48-TSSOP Prúd - Výstup Vysoký, Nízky 4mA, 4mA