74LCX16240TTR
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
STMicroelectronics
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: 74LCX16240TTR
Výrobca / Značka: STMicroelectronics
Popis produktu IC BUFFER INVERT 3.6V 48TSSOP
listoch: 74LCX16240TTR.pdf
  • správa
Špecifikácie 74LCX16240TTR
Číslo dielu 74LCX16240TTR Výrobca STMicroelectronics
popis IC BUFFER INVERT 3.6V 48TSSOP Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 5223 pcs Dátový hárok 74LCX16240TTR.pdf
Napätie - Napájanie 2 V ~ 3.6 V Balík dodávateľov zariadení 48-TSSOP
séria 74LCX obal Tape & Reel (TR)
Balík / puzdro 48-TFSOP (0.240", 6.10mm Width) Typ výstupu 3-State
Ostatné mená 497-1054-2 Prevádzková teplota -55°C ~ 125°C (TA)
Počet prvkov 4 Počet bitov na prvok 4
Typ montáže Surface Mount Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Typ logiky Buffer, Inverting Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Typ vstupu - Detailný popis Buffer, Inverting 4 Element 4 Bit per Element 3-State Output 48-TSSOP
Prúd - Výstup Vysoký, Nízky 24mA, 24mA Číslo základnej časti 74LCX16240