74ACT240TTR
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
STMicroelectronics
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: 74ACT240TTR
Výrobca / Značka: STMicroelectronics
Popis produktu IC BUFFER INVERT 5.5V 20TSSOP
listoch: 74ACT240TTR.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
5000 pcs
  • správa
Špecifikácie 74ACT240TTR
Číslo dielu 74ACT240TTR Výrobca STMicroelectronics
popis IC BUFFER INVERT 5.5V 20TSSOP Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 274119 pcs Dátový hárok 74ACT240TTR.pdf
Napätie - Napájanie 4.5 V ~ 5.5 V Balík dodávateľov zariadení 20-TSSOP
séria 74ACT obal Tape & Reel (TR)
Balík / puzdro 20-TSSOP (0.173", 4.40mm Width) Typ výstupu 3-State
Prevádzková teplota -55°C ~ 125°C (TA) Počet prvkov 2
Počet bitov na prvok 4 Typ montáže Surface Mount
Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited) Typ logiky Buffer, Inverting
Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant Typ vstupu -
Detailný popis Buffer, Inverting 2 Element 4 Bit per Element 3-State Output 20-TSSOP Prúd - Výstup Vysoký, Nízky 24mA, 24mA