1.5KE7V5CA
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
1.5KE7V5CA Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: 1.5KE7V5CA
Výrobca / Značka: STMicroelectronics
Popis produktu TVS DIODE 6.4V 14.5V DO201
listoch: 1.5KE7V5CA.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
600 pcs
1200 pcs
3000 pcs
  • správa
Špecifikácie 1.5KE7V5CA
Číslo dielu 1.5KE7V5CA Výrobca STMicroelectronics
popis TVS DIODE 6.4V 14.5V DO201 Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 186502 pcs Dátový hárok 1.5KE7V5CA.pdf
Napätie - spätné odpojenie (typ) 6.4V Napätie - upnutie (Max) @ Ipp 14.5V
Napätie - porucha (Min) 7.13V typ Zener
Balík dodávateľov zariadení DO-201 séria 1.5KE, TRANSIL™
Ochrana elektrického vedenia No Napájanie - špičkový impulz 1500W (1.5kW)
obal Tape & Box (TB) Balík / puzdro DO-201AA, DO-27, Axial
Ostatné mená 1.5KE7V5CA-ND
Prevádzková teplota -
Typ montáže Through Hole Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant Prúd - Špičkový impulz (10 / 1000μs) 690A (8/20µs)
Kapacita @ Frekvencia 4250pF @ 1MHz Obojsmerné kanály 1