1.5KE75CA
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
1.5KE75CA Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: 1.5KE75CA
Výrobca / Značka: STMicroelectronics
Popis produktu TVS DIODE DO201
listoch: 1.5KE75CA.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
600 pcs
1200 pcs
  • správa
Špecifikácie 1.5KE75CA
Číslo dielu 1.5KE75CA Výrobca STMicroelectronics
popis TVS DIODE DO201 Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 158749 pcs Dátový hárok 1.5KE75CA.pdf
Napätie - spätné odpojenie (typ) - Napätie - upnutie (Max) @ Ipp -
Napätie - porucha (Min) - typ Zener
Balík dodávateľov zariadení DO-201 séria 1.5KE, TRANSIL™
Ochrana elektrického vedenia No Napájanie - špičkový impulz 1500W (1.5kW)
obal Tape & Box (TB) Balík / puzdro DO-201AA, DO-27, Axial
Ostatné mená 1.5KE75CAST-ND
Prevádzková teplota -
Typ montáže Through Hole Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant Prúd - Špičkový impulz (10 / 1000μs) -
Kapacita @ Frekvencia - Obojsmerné kanály 1
Číslo základnej časti 1.5KE aplikácia General Purpose
Náklad
FEDEX www.FedEx.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
DHL www.DHL.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
UPS www.UPS.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
TNT www.TNT.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
FedexDHLUPSTNT
ZÁRUKA PO ZÁKAZNÍKOM
Súvisiace značky
Súvisiace produkty
1.5KE75C
1.5KE75C
výrobcovia: Hamlin / Littelfuse
popis: TVS DIODE 64.1V 108.15V DO201
Skladom: 219221 pcs
Stiahnuť ▼: 1.5KE75C.pdf
RFQ
1.5KE75CA B0G
1.5KE75CA B0G
výrobcovia: TSC (Taiwan Semiconductor)
popis: TVS DIODE 64.1V 103V DO201
Skladom: 342553 pcs
Stiahnuť ▼: 1.5KE75CA B0G.pdf
RFQ
1.5KE75ARL4G
1.5KE75ARL4G
popis: TVS DIODE 64.1V 103V AXIAL
Stiahnuť ▼: 1.5KE75ARL4G.pdf
1.5KE75CA-B
1.5KE75CA-B
výrobcovia: Diodes Incorporated
Stiahnuť ▼: 1.5KE75CA-B.pdf
1.5KE75CA R0G
1.5KE75CA R0G
Stiahnuť ▼: 1.5KE75CA R0G.pdf
1.5KE75CA-B
1.5KE75CA-B
výrobcovia: Littelfuse Inc.
popis: TVS DIODE 64.1VWM 103VC AXIAL
Stiahnuť ▼: 1.5KE75CA-B.pdf
1.5KE75ARL4
1.5KE75ARL4
výrobcovia: AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Stiahnuť ▼: 1.5KE75ARL4.pdf
1.5KE75C-E3/54
1.5KE75C-E3/54
výrobcovia: Vishay Semiconductor Diodes Division
popis: TVS DIODE 60.7VWM 109VC 1.5KE
Stiahnuť ▼: 1.5KE75C-E3/54.pdf
1.5KE75CA
1.5KE75CA
Stiahnuť ▼: 1.5KE75CA.pdf
1.5KE75C-E3/73
1.5KE75C-E3/73
výrobcovia: Electro-Films (EFI) / Vishay
popis: TVS DIODE 60.7V 109V 1.5KE
Stiahnuť ▼: 1.5KE75C-E3/73.pdf
1.5KE75CA A0G
1.5KE75CA A0G
Stiahnuť ▼: 1.5KE75CA A0G.pdf
1.5KE75ATR
1.5KE75ATR
výrobcovia: Sensitron Semiconductor / SMC Diode Solutions
popis: TVS DIODE 64.1V 103V DO201AD
Stiahnuť ▼: 1.5KE75ATR.pdf
Novinky v priemysle
Arduino zajtra usporiada konferenciu covid-19
Bude otvorená „každému, kto v súčasnosti používa zariadenia kompatibilné s Arduino v rámci...
Raytheon získava kontrakt Space Force OCX na prepínanie sady IBM pre GPS III
Nahradí počítače IBM, ktoré sa v súčasnosti používajú na riadenie konštelácie GPS, syst...
500 W PSU pre námorné zaťaženie
Napájaný menovitým 24 V distribuovaným zdrojom (rozsah 18 až 36 V), ENMA500D24 / 2 × 27-CC pos...
Melexis uvádza na trh snímač s efektom Hall s efektom pre riadenie s elektrickým posilňovačom
S prevádzkovou teplotou medzi -40℃  a 160 ℃, firma tvrdí, že zariadenie kombinuje vysokú line...
Spoločnosť Nasa udeľuje zmluvu o obchodnom náklade pre lunárnu bránu do SpaceX
Podmienky zmluvy o logistických službách Gateway budú vyžadovať, aby SpaceX dodal kritický a ...
Krycia maska ​​s potlačou Covid-19 3d schválená - iba pre tlačiarne MJF, dostupné súbory
Táto časť, navrhnutá na Českom vysokom učení technickom v Prahe, jej Ústav informatiky, robo...
Spoločnosť Toshiba uvádza na trh dva 80V N-kanálové napájacie mosfety