1.5KE33CA
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
1.5KE33CA Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: 1.5KE33CA
Výrobca / Značka: STMicroelectronics
Popis produktu TVS DIODE 28.2V 59V DO201
listoch: 1.5KE33CA.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
  • správa
Špecifikácie 1.5KE33CA
Číslo dielu 1.5KE33CA Výrobca STMicroelectronics
popis TVS DIODE 28.2V 59V DO201 Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 108462 pcs Dátový hárok 1.5KE33CA.pdf
Napätie - spätné odpojenie (typ) 28.2V Napätie - upnutie (Max) @ Ipp 59V
Napätie - porucha (Min) 31.4V typ Zener
Balík dodávateľov zariadení DO-201 séria 1.5KE, TRANSIL™
Ochrana elektrického vedenia No Napájanie - špičkový impulz 1500W (1.5kW)
obal Cut Tape (CT) Balík / puzdro DO-201AA, DO-27, Axial
Ostatné mená 497-6646-1 Prevádzková teplota -
Typ montáže Through Hole Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Výrobca štandardná doba výroby 30 Weeks Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Prúd - Špičkový impulz (10 / 1000μs) 169A (8/20µs) Kapacita @ Frekvencia 1350pF @ 1MHz
Obojsmerné kanály 1 Číslo základnej časti 1.5KE
Súvisiace produkty
1.5KE33CA B0G
1.5KE33CA B0G
výrobcovia: TSC (Taiwan Semiconductor)
popis: TVS DIODE 28.2V 45.7V DO201
Skladom: 304565 pcs
Stiahnuť ▼: 1.5KE33CA B0G.pdf
RFQ
1.5KE33ARL4
1.5KE33ARL4
výrobcovia: AMI Semiconductor / ON Semiconductor
popis: TVS DIODE 28.2V 45.7V AXIAL
Skladom: 5964 pcs
Stiahnuť ▼: 1.5KE33ARL4.pdf
RFQ
1.5KE33CA A0G
1.5KE33CA A0G
Stiahnuť ▼: 1.5KE33CA A0G.pdf
1.5KE33ATR
1.5KE33ATR
výrobcovia: Sensitron Semiconductor / SMC Diode Solutions
popis: TVS DIODE 28.2V 45.7V DO201AD
Stiahnuť ▼: 1.5KE33ATR.pdf
1.5KE33ARL4G
1.5KE33ARL4G
výrobcovia: Hamlin / Littelfuse
Stiahnuť ▼: 1.5KE33ARL4G.pdf
1.5KE33CA R0G
1.5KE33CA R0G
Stiahnuť ▼: 1.5KE33CA R0G.pdf
1.5KE33C
1.5KE33C
popis: TVS DIODE 28.2V 47.99V DO201
Stiahnuť ▼: 1.5KE33C.pdf
1.5KE33C-E3/54
1.5KE33C-E3/54
výrobcovia: Vishay Semiconductor Diodes Division
popis: TVS DIODE 26.8VWM 47.7VC 1.5KE
Stiahnuť ▼: 1.5KE33C-E3/54.pdf
1.5KE33CA-B
1.5KE33CA-B
výrobcovia: Littelfuse Inc.
popis: TVS DIODE 28.2VWM 45.7VC AXIAL
Stiahnuť ▼: 1.5KE33CA-B.pdf
1.5KE33CA
1.5KE33CA
Stiahnuť ▼: 1.5KE33CA.pdf
1.5KE33C-B
1.5KE33C-B
Stiahnuť ▼: 1.5KE33C-B.pdf
1.5KE33CA-B
1.5KE33CA-B
výrobcovia: Diodes Incorporated
Stiahnuť ▼: 1.5KE33CA-B.pdf
Novinky v priemysle
Arduino zajtra usporiada konferenciu covid-19
Bude otvorená „každému, kto v súčasnosti používa zariadenia kompatibilné s Arduino v rámci...
Raytheon získava kontrakt Space Force OCX na prepínanie sady IBM pre GPS III
Nahradí počítače IBM, ktoré sa v súčasnosti používajú na riadenie konštelácie GPS, syst...
500 W PSU pre námorné zaťaženie
Napájaný menovitým 24 V distribuovaným zdrojom (rozsah 18 až 36 V), ENMA500D24 / 2 × 27-CC pos...
Melexis uvádza na trh snímač s efektom Hall s efektom pre riadenie s elektrickým posilňovačom
S prevádzkovou teplotou medzi -40℃  a 160 ℃, firma tvrdí, že zariadenie kombinuje vysokú line...
Spoločnosť Nasa udeľuje zmluvu o obchodnom náklade pre lunárnu bránu do SpaceX
Podmienky zmluvy o logistických službách Gateway budú vyžadovať, aby SpaceX dodal kritický a ...
Krycia maska ​​s potlačou Covid-19 3d schválená - iba pre tlačiarne MJF, dostupné súbory
Táto časť, navrhnutá na Českom vysokom učení technickom v Prahe, jej Ústav informatiky, robo...
Spoločnosť Toshiba uvádza na trh dva 80V N-kanálové napájacie mosfety