1.5KE300CA
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
1.5KE300CA Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: 1.5KE300CA
Výrobca / Značka: STMicroelectronics
Popis produktu TVS DIODE 256V 529V DO201
listoch: 1.5KE300CA.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
  • správa
Špecifikácie 1.5KE300CA
Číslo dielu 1.5KE300CA Výrobca STMicroelectronics
popis TVS DIODE 256V 529V DO201 Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 68955 pcs Dátový hárok 1.5KE300CA.pdf
Napätie - spätné odpojenie (typ) 256V Napätie - upnutie (Max) @ Ipp 529V
Napätie - porucha (Min) 285V typ Zener
Balík dodávateľov zariadení DO-201 séria 1.5KE, TRANSIL™
Ochrana elektrického vedenia No Napájanie - špičkový impulz 1500W (1.5kW)
obal Cut Tape (CT) Balík / puzdro DO-201AA, DO-27, Axial
Ostatné mená 497-6603-1 Prevádzková teplota -
Typ montáže Through Hole Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Výrobca štandardná doba výroby 30 Weeks Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Prúd - Špičkový impulz (10 / 1000μs) 19A (8/20µs) Kapacita @ Frekvencia 250pF @ 1MHz
Obojsmerné kanály 1 Číslo základnej časti 1.5KE
Súvisiace produkty
1.5KE300CA B0G
1.5KE300CA B0G
výrobcovia: TSC (Taiwan Semiconductor)
popis: TVS DIODE 256V 414V DO201
Skladom: 176968 pcs
Stiahnuť ▼: 1.5KE300CA B0G.pdf
RFQ
1.5KE300CA-B
1.5KE300CA-B
výrobcovia: Diodes Incorporated
Skladom: 78864 pcs
Stiahnuť ▼: 1.5KE300CA-B.pdf
RFQ
1.5KE300C
1.5KE300C
výrobcovia: Hamlin / Littelfuse
popis: TVS DIODE 256V 434.7V DO201
Stiahnuť ▼: 1.5KE300C.pdf
1.5KE300CA A0G
1.5KE300CA A0G
Stiahnuť ▼: 1.5KE300CA A0G.pdf
1.5KE300ARL
1.5KE300ARL
výrobcovia: STMicroelectronics
popis: TVS DIODE 256V 529V DO201
Stiahnuť ▼: 1.5KE300ARL.pdf
1.5KE300CA
1.5KE300CA
Stiahnuť ▼: 1.5KE300CA.pdf
1.5KE300AHR0G
1.5KE300AHR0G
Stiahnuť ▼: 1.5KE300AHR0G.pdf
1.5KE300CA-B
1.5KE300CA-B
výrobcovia: Littelfuse Inc.
popis: TVS DIODE 256VWM 414VC AXIAL
Stiahnuť ▼: 1.5KE300CA-B.pdf
1.5KE300ATR
1.5KE300ATR
výrobcovia: Sensitron Semiconductor / SMC Diode Solutions
popis: TVS DIODE 256V 414V DO201AD
Stiahnuť ▼: 1.5KE300ATR.pdf
1.5KE300CA R0G
1.5KE300CA R0G