1.5KE300A
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
1.5KE300A Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: 1.5KE300A
Výrobca / Značka: STMicroelectronics
Popis produktu TVS DIODE 256V 529V DO201
listoch: 1.5KE300A.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
600 pcs
1200 pcs
3000 pcs
  • správa
Špecifikácie 1.5KE300A
Číslo dielu 1.5KE300A Výrobca STMicroelectronics
popis TVS DIODE 256V 529V DO201 Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 136662 pcs Dátový hárok 1.5KE300A.pdf
Napätie - spätné odpojenie (typ) 256V Napätie - upnutie (Max) @ Ipp 529V
Napätie - porucha (Min) 285V Jednosmerné kanály 1
typ Zener Balík dodávateľov zariadení DO-201
séria 1.5KE, TRANSIL™ Ochrana elektrického vedenia No
Napájanie - špičkový impulz 1500W (1.5kW) obal Tape & Box (TB)
Balík / puzdro DO-201AA, DO-27, Axial Ostatné mená 1.5KE300AST-ND
Prevádzková teplota - Typ montáže Through Hole
Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited) Výrobca štandardná doba výroby 30 Weeks
Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant Prúd - Špičkový impulz (10 / 1000μs) 19A (8/20µs)
Kapacita @ Frekvencia 500pF @ 1MHz Číslo základnej časti 1.5KE
aplikácia General Purpose
Náklad
FEDEX www.FedEx.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
DHL www.DHL.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
UPS www.UPS.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
TNT www.TNT.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
FedexDHLUPSTNT
ZÁRUKA PO ZÁKAZNÍKOM
Súvisiace značky
Súvisiace produkty
1.5KE300A-E3/54
1.5KE300A-E3/54
výrobcovia: Electro-Films (EFI) / Vishay
popis: TVS DIODE 256V 414V 1.5KE
Skladom: 81027 pcs
Stiahnuť ▼: 1.5KE300A-E3/54.pdf
RFQ
1.5KE30-B
1.5KE30-B
výrobcovia: Littelfuse Inc.
popis: TVS DIODE 25.6VWM 43.47VC AXIAL
Skladom: 168521 pcs
Stiahnuť ▼: 1.5KE30-B.pdf
RFQ
1.5KE300A-B
1.5KE300A-B
výrobcovia: Diodes Incorporated
popis: TVS DIODE 256V 414V DO201
Stiahnuť ▼: 1.5KE300A-B.pdf
1.5KE300-B
1.5KE300-B
výrobcovia: Hamlin / Littelfuse
popis: TVS DIODE 256V 434.7V DO201
Stiahnuť ▼: 1.5KE300-B.pdf
1.5KE300A
1.5KE300A
Stiahnuť ▼: 1.5KE300A.pdf
1.5KE30-E3/54
1.5KE30-E3/54
výrobcovia: Vishay Semiconductor Diodes Division
popis: TVS DIODE 24.3VWM 43.5VC 1.5KE
Stiahnuť ▼: 1.5KE30-E3/54.pdf
1.5KE300
1.5KE300
Stiahnuť ▼: 1.5KE300.pdf
1.5KE300A-B
1.5KE300A-B
Stiahnuť ▼: 1.5KE300A-B.pdf
1.5KE300A R0G
1.5KE300A R0G
výrobcovia: TSC (Taiwan Semiconductor)
Stiahnuť ▼: 1.5KE300A R0G.pdf
1.5KE300A-E3/73
1.5KE300A-E3/73
popis: TVS DIODE 256VWM 414VC 1.5KE
Stiahnuť ▼: 1.5KE300A-E3/73.pdf
1.5KE27HE3/73
1.5KE27HE3/73
popis: TVS DIODE 21.8V 39.1V 1.5KE
Stiahnuť ▼: 1.5KE27HE3/73.pdf
1.5KE30
1.5KE30
výrobcovia: Littelfuse Inc.
popis: TVS DIODE 25.6VWM 43.47VC DO201
Stiahnuť ▼: 1.5KE30.pdf
Novinky v priemysle
Arduino zajtra usporiada konferenciu covid-19
Bude otvorená „každému, kto v súčasnosti používa zariadenia kompatibilné s Arduino v rámci...
Raytheon získava kontrakt Space Force OCX na prepínanie sady IBM pre GPS III
Nahradí počítače IBM, ktoré sa v súčasnosti používajú na riadenie konštelácie GPS, syst...
500 W PSU pre námorné zaťaženie
Napájaný menovitým 24 V distribuovaným zdrojom (rozsah 18 až 36 V), ENMA500D24 / 2 × 27-CC pos...
Melexis uvádza na trh snímač s efektom Hall s efektom pre riadenie s elektrickým posilňovačom
S prevádzkovou teplotou medzi -40℃  a 160 ℃, firma tvrdí, že zariadenie kombinuje vysokú line...
Spoločnosť Nasa udeľuje zmluvu o obchodnom náklade pre lunárnu bránu do SpaceX
Podmienky zmluvy o logistických službách Gateway budú vyžadovať, aby SpaceX dodal kritický a ...
Krycia maska ​​s potlačou Covid-19 3d schválená - iba pre tlačiarne MJF, dostupné súbory
Táto časť, navrhnutá na Českom vysokom učení technickom v Prahe, jej Ústav informatiky, robo...
Spoločnosť Toshiba uvádza na trh dva 80V N-kanálové napájacie mosfety