1.5KE250CARL
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
1.5KE250CARL Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: 1.5KE250CARL
Výrobca / Značka: STMicroelectronics
Popis produktu TVS DIODE 213V 442V DO201
listoch: 1.5KE250CARL.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
1900 pcs
3800 pcs
  • správa
Špecifikácie 1.5KE250CARL
Číslo dielu 1.5KE250CARL Výrobca STMicroelectronics
popis TVS DIODE 213V 442V DO201 Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 108028 pcs Dátový hárok 1.5KE250CARL.pdf
Napätie - spätné odpojenie (typ) 213V Napätie - upnutie (Max) @ Ipp 442V
Napätie - porucha (Min) 237V typ Zener
Balík dodávateľov zariadení DO-201 séria 1.5KE, TRANSIL™
Ochrana elektrického vedenia No Napájanie - špičkový impulz 1500W (1.5kW)
obal Tape & Reel (TR) Balík / puzdro DO-201AA, DO-27, Axial
Ostatné mená 1.5KE250CARL-ND
15KE250CARL
Prevádzková teplota -
Typ montáže Through Hole Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Výrobca štandardná doba výroby 30 Weeks Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Prúd - Špičkový impulz (10 / 1000μs) 23A (8/20µs) Kapacita @ Frekvencia 280pF @ 1MHz
Obojsmerné kanály 1 Číslo základnej časti 1.5KE
aplikácia General Purpose
Súvisiace produkty
1.5KE250CA-T
1.5KE250CA-T
výrobcovia: Diodes Incorporated
popis: TVS DIODE 214V 344V DO201