1.5KE250CA
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
1.5KE250CA Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: 1.5KE250CA
Výrobca / Značka: STMicroelectronics
Popis produktu TVS DIODE 213V 442V DO201
listoch: 1.5KE250CA.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
  • správa
Špecifikácie 1.5KE250CA
Číslo dielu 1.5KE250CA Výrobca STMicroelectronics
popis TVS DIODE 213V 442V DO201 Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 68029 pcs Dátový hárok 1.5KE250CA.pdf
Napätie - spätné odpojenie (typ) 213V Napätie - upnutie (Max) @ Ipp 442V
Napätie - porucha (Min) 237V typ Zener
Balík dodávateľov zariadení DO-201 séria 1.5KE, TRANSIL™
Ochrana elektrického vedenia No Napájanie - špičkový impulz 1500W (1.5kW)
obal Cut Tape (CT) Balík / puzdro DO-201AB, DO-32, Axial
Ostatné mená 497-14724-1 Prevádzková teplota -
Typ montáže Through Hole Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Výrobca štandardná doba výroby 30 Weeks Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Prúd - Špičkový impulz (10 / 1000μs) 23A (8/20µs) Kapacita @ Frekvencia 280pF @ 1MHz
Obojsmerné kanály 1 aplikácia General Purpose
Súvisiace produkty
1.5KE250C-E3/73
1.5KE250C-E3/73
výrobcovia: Electro-Films (EFI) / Vishay
popis: TVS DIODE 202V 360V 1.5KE
Skladom: 4650 pcs
Stiahnuť ▼: 1.5KE250C-E3/73.pdf
RFQ
1.5KE250C
1.5KE250C
výrobcovia: Hamlin / Littelfuse
popis: TVS DIODE 214V 361.2V DO201
Skladom: 165961 pcs
Stiahnuť ▼: 1.5KE250C.pdf
RFQ
1.5KE250CA
1.5KE250CA
popis: TVS DIODE 214V 344V DO201
Stiahnuť ▼: 1.5KE250CA.pdf
1.5KE250CA A0G
1.5KE250CA A0G
výrobcovia: TSC (Taiwan Semiconductor)
Stiahnuť ▼: 1.5KE250CA A0G.pdf
1.5KE250CA R0G
1.5KE250CA R0G
Stiahnuť ▼: 1.5KE250CA R0G.pdf
1.5KE250ATR
1.5KE250ATR
výrobcovia: Sensitron Semiconductor / SMC Diode Solutions
popis: TVS DIODE 214V 344V DO201AD
Stiahnuť ▼: 1.5KE250ATR.pdf
1.5KE250C-E3/54
1.5KE250C-E3/54
výrobcovia: Vishay Semiconductor Diodes Division
popis: TVS DIODE 202VWM 360VC 1.5KE
Stiahnuť ▼: 1.5KE250C-E3/54.pdf
1.5KE250CA-B
1.5KE250CA-B
výrobcovia: Littelfuse Inc.
popis: TVS DIODE 214VWM 344VC AXIAL
Stiahnuť ▼: 1.5KE250CA-B.pdf
1.5KE250ARL
1.5KE250ARL
výrobcovia: STMicroelectronics
popis: TVS DIODE 213V 442V DO201
Stiahnuť ▼: 1.5KE250ARL.pdf
1.5KE250CA B0G
1.5KE250CA B0G
Stiahnuť ▼: 1.5KE250CA B0G.pdf
1.5KE250C-B
1.5KE250C-B
výrobcovia: Littelfuse Inc.
popis: TVS DIODE 214VWM 361.2VC AXIAL
Stiahnuť ▼: 1.5KE250C-B.pdf
1.5KE250CA-B
1.5KE250CA-B
výrobcovia: Diodes Incorporated
Stiahnuť ▼: 1.5KE250CA-B.pdf
Novinky v priemysle
Arduino zajtra usporiada konferenciu covid-19
Bude otvorená „každému, kto v súčasnosti používa zariadenia kompatibilné s Arduino v rámci...
Raytheon získava kontrakt Space Force OCX na prepínanie sady IBM pre GPS III
Nahradí počítače IBM, ktoré sa v súčasnosti používajú na riadenie konštelácie GPS, syst...
500 W PSU pre námorné zaťaženie
Napájaný menovitým 24 V distribuovaným zdrojom (rozsah 18 až 36 V), ENMA500D24 / 2 × 27-CC pos...
Melexis uvádza na trh snímač s efektom Hall s efektom pre riadenie s elektrickým posilňovačom
S prevádzkovou teplotou medzi -40℃  a 160 ℃, firma tvrdí, že zariadenie kombinuje vysokú line...
Spoločnosť Nasa udeľuje zmluvu o obchodnom náklade pre lunárnu bránu do SpaceX
Podmienky zmluvy o logistických službách Gateway budú vyžadovať, aby SpaceX dodal kritický a ...
Krycia maska ​​s potlačou Covid-19 3d schválená - iba pre tlačiarne MJF, dostupné súbory
Táto časť, navrhnutá na Českom vysokom učení technickom v Prahe, jej Ústav informatiky, robo...
Spoločnosť Toshiba uvádza na trh dva 80V N-kanálové napájacie mosfety