1.5KE250A
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
1.5KE250A Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: 1.5KE250A
Výrobca / Značka: STMicroelectronics
Popis produktu TVS DIODE 213V 442V DO201
listoch: 1.5KE250A.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
  • správa
Špecifikácie 1.5KE250A
Číslo dielu 1.5KE250A Výrobca STMicroelectronics
popis TVS DIODE 213V 442V DO201 Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 115002 pcs Dátový hárok 1.5KE250A.pdf
Napätie - spätné odpojenie (typ) 213V Napätie - upnutie (Max) @ Ipp 442V
Napätie - porucha (Min) 237V Jednosmerné kanály 1
typ Zener Balík dodávateľov zariadení DO-201
séria 1.5KE, TRANSIL™ Ochrana elektrického vedenia No
Napájanie - špičkový impulz 1500W (1.5kW) obal Cut Tape (CT)
Balík / puzdro DO-201AA, DO-27, Axial Ostatné mená 497-12028-1
Prevádzková teplota - Typ montáže Through Hole
Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited) Výrobca štandardná doba výroby 30 Weeks
Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant Prúd - Špičkový impulz (10 / 1000μs) 23A (8/20µs)
Kapacita @ Frekvencia 560pF @ 1MHz Číslo základnej časti 1.5KE
aplikácia General Purpose
Súvisiace produkty
1.5KE250-B
1.5KE250-B
výrobcovia: Hamlin / Littelfuse
popis: TVS DIODE 214V 361.2V DO201
Skladom: 126896 pcs
Stiahnuť ▼: 1.5KE250-B.pdf
RFQ
1.5KE250
1.5KE250
Skladom: 148035 pcs
Stiahnuť ▼: 1.5KE250.pdf
RFQ
1.5KE250A-B
1.5KE250A-B
popis: TVS DIODE 214V 344V DO201
Stiahnuť ▼: 1.5KE250A-B.pdf
1.5KE250-E3/54
1.5KE250-E3/54
výrobcovia: Vishay Semiconductor Diodes Division
popis: TVS DIODE 202VWM 360VC 1.5KE
Stiahnuť ▼: 1.5KE250-E3/54.pdf
1.5KE250A-E3/54
1.5KE250A-E3/54
výrobcovia: Electro-Films (EFI) / Vishay
popis: TVS DIODE 214V 344V 1.5KE
Stiahnuť ▼: 1.5KE250A-E3/54.pdf
1.5KE250A
1.5KE250A
Stiahnuť ▼: 1.5KE250A.pdf
1.5KE24HE3/73
1.5KE24HE3/73
popis: TVS DIODE 19.4V 34.7V 1.5KE
Stiahnuť ▼: 1.5KE24HE3/73.pdf
1.5KE250A-E3/51
1.5KE250A-E3/51
Stiahnuť ▼: 1.5KE250A-E3/51.pdf
1.5KE250A-B
1.5KE250A-B
výrobcovia: Diodes Incorporated
Stiahnuť ▼: 1.5KE250A-B.pdf
1.5KE24HE3/54
1.5KE24HE3/54
popis: TVS DIODE 19.4VWM 34.7VC 1.5KE
Stiahnuť ▼: 1.5KE24HE3/54.pdf
1.5KE250-E3/73
1.5KE250-E3/73
popis: TVS DIODE 202V 360V 1.5KE
Stiahnuť ▼: 1.5KE250-E3/73.pdf
1.5KE250A
1.5KE250A
výrobcovia: AMI Semiconductor / ON Semiconductor
popis: TVS DIODE 214V 344V AXIAL
Stiahnuť ▼: 1.5KE250A.pdf
Novinky v priemysle
Arduino zajtra usporiada konferenciu covid-19
Bude otvorená „každému, kto v súčasnosti používa zariadenia kompatibilné s Arduino v rámci...
Raytheon získava kontrakt Space Force OCX na prepínanie sady IBM pre GPS III
Nahradí počítače IBM, ktoré sa v súčasnosti používajú na riadenie konštelácie GPS, syst...
500 W PSU pre námorné zaťaženie
Napájaný menovitým 24 V distribuovaným zdrojom (rozsah 18 až 36 V), ENMA500D24 / 2 × 27-CC pos...
Melexis uvádza na trh snímač s efektom Hall s efektom pre riadenie s elektrickým posilňovačom
S prevádzkovou teplotou medzi -40℃  a 160 ℃, firma tvrdí, že zariadenie kombinuje vysokú line...
Spoločnosť Nasa udeľuje zmluvu o obchodnom náklade pre lunárnu bránu do SpaceX
Podmienky zmluvy o logistických službách Gateway budú vyžadovať, aby SpaceX dodal kritický a ...
Krycia maska ​​s potlačou Covid-19 3d schválená - iba pre tlačiarne MJF, dostupné súbory
Táto časť, navrhnutá na Českom vysokom učení technickom v Prahe, jej Ústav informatiky, robo...
Spoločnosť Toshiba uvádza na trh dva 80V N-kanálové napájacie mosfety