1.5KE220CARL
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
1.5KE220CARL Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: 1.5KE220CARL
Výrobca / Značka: STMicroelectronics
Popis produktu TVS DIODE 188V 388V DO201
listoch: 1.5KE220CARL.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
  • správa
Špecifikácie 1.5KE220CARL
Číslo dielu 1.5KE220CARL Výrobca STMicroelectronics
popis TVS DIODE 188V 388V DO201 Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 107125 pcs Dátový hárok 1.5KE220CARL.pdf
Napätie - spätné odpojenie (typ) 188V Napätie - upnutie (Max) @ Ipp 388V
Napätie - porucha (Min) 209V typ Zener
Balík dodávateľov zariadení DO-201 séria 1.5KE, TRANSIL™
Ochrana elektrického vedenia No Napájanie - špičkový impulz 1500W (1.5kW)
obal Cut Tape (CT) Balík / puzdro DO-201AA, DO-27, Axial
Ostatné mená 497-6600-1 Prevádzková teplota -
Typ montáže Through Hole Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant Prúd - Špičkový impulz (10 / 1000μs) 26A (8/20µs)
Kapacita @ Frekvencia 312.5pF @ 1MHz Obojsmerné kanály 1
Číslo základnej časti 1.5KE aplikácia General Purpose
Náklad
FEDEX www.FedEx.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
DHL www.DHL.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
UPS www.UPS.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
TNT www.TNT.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
FedexDHLUPSTNT
ZÁRUKA PO ZÁKAZNÍKOM
Súvisiace značky
Súvisiace produkty
1.5KE220HE3/54
1.5KE220HE3/54
výrobcovia: Vishay Semiconductor Diodes Division
popis: TVS DIODE 175VWM 344VC 1.5KE
Skladom: 4830 pcs
Stiahnuť ▼: 1.5KE220HE3/54.pdf
RFQ
1.5KE220CAHE3_A/C
1.5KE220CAHE3_A/C
výrobcovia: Electro-Films (EFI) / Vishay
popis: TVS DIODE 185V 328V 1.5KE
Skladom: 156639 pcs
Stiahnuť ▼: 1.5KE220CAHE3_A/C.pdf
RFQ
1.5KE220CAHA0G
1.5KE220CAHA0G
výrobcovia: TSC (Taiwan Semiconductor)
popis: TVS DIODE 185V 328V DO201
Stiahnuť ▼: 1.5KE220CAHA0G.pdf
1.5KE220CAHE3_A/D
1.5KE220CAHE3_A/D