1.5KE200ARL
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
1.5KE200ARL Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: 1.5KE200ARL
Výrobca / Značka: STMicroelectronics
Popis produktu TVS DIODE 171V 353V DO201
listoch: 1.5KE200ARL.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
3800 pcs
  • správa
Špecifikácie 1.5KE200ARL
Číslo dielu 1.5KE200ARL Výrobca STMicroelectronics
popis TVS DIODE 171V 353V DO201 Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 224023 pcs Dátový hárok 1.5KE200ARL.pdf
Napätie - spätné odpojenie (typ) 171V Napätie - upnutie (Max) @ Ipp 353V
Napätie - porucha (Min) 190V Jednosmerné kanály 1
typ Zener Balík dodávateľov zariadení DO-201
séria 1.5KE, TRANSIL™ Ochrana elektrického vedenia No
Napájanie - špičkový impulz 1500W (1.5kW) obal Tape & Reel (TR)
Balík / puzdro DO-201AA, DO-27, Axial Ostatné mená 1.5KE200ARL-ND
15KE200ARL
Prevádzková teplota - Typ montáže Through Hole
Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited) Výrobca štandardná doba výroby 30 Weeks
Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant Prúd - Špičkový impulz (10 / 1000μs) 28A (8/20µs)
Kapacita @ Frekvencia 675pF @ 1MHz Číslo základnej časti 1.5KE