1.5KE15CARL
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
1.5KE15CARL Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: 1.5KE15CARL
Výrobca / Značka: STMicroelectronics
Popis produktu TVS DIODE 12.8V 27.2V DO201
listoch: 1.5KE15CARL.pdf
  • správa
Špecifikácie 1.5KE15CARL
Číslo dielu 1.5KE15CARL Výrobca STMicroelectronics
popis TVS DIODE 12.8V 27.2V DO201 Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 5682 pcs Dátový hárok 1.5KE15CARL.pdf
Napätie - spätné odpojenie (typ) 12.8V Napätie - upnutie (Max) @ Ipp 27.2V
Napätie - porucha (Min) 14.3V typ Zener
Balík dodávateľov zariadení DO-201 séria 1.5KE, TRANSIL™
Ochrana elektrického vedenia No Napájanie - špičkový impulz 1500W (1.5kW)
obal Tape & Reel (TR) Balík / puzdro DO-201AA, DO-27, Axial
Ostatné mená 1.5KE15CARL-ND
Prevádzková teplota -
Typ montáže Through Hole Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant Prúd - Špičkový impulz (10 / 1000μs) 368A (8/20µs)
Kapacita @ Frekvencia 2500pF @ 1MHz Obojsmerné kanály 1