1.5KE100CARL
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
1.5KE100CARL Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: 1.5KE100CARL
Výrobca / Značka: STMicroelectronics
Popis produktu TVS DIODE 85.5V 178V DO201
listoch: 1.5KE100CARL.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
3800 pcs
  • správa
Špecifikácie 1.5KE100CARL
Číslo dielu 1.5KE100CARL Výrobca STMicroelectronics
popis TVS DIODE 85.5V 178V DO201 Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 248994 pcs Dátový hárok 1.5KE100CARL.pdf
Napätie - spätné odpojenie (typ) 85.5V Napätie - upnutie (Max) @ Ipp 178V
Napätie - porucha (Min) 95V typ Zener
Balík dodávateľov zariadení DO-201 séria 1.5KE, TRANSIL™
Ochrana elektrického vedenia No Napájanie - špičkový impulz 1500W (1.5kW)
obal Tape & Reel (TR) Balík / puzdro DO-201AA, DO-27, Axial
Prevádzková teplota - Typ montáže Through Hole
Prúd - Špičkový impulz (10 / 1000μs) 56A (8/20µs) Kapacita @ Frekvencia 575pF @ 1MHz
Obojsmerné kanály 1 Číslo základnej časti 1.5KE
aplikácia General Purpose
Náklad
FEDEX www.FedEx.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
DHL www.DHL.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
UPS www.UPS.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
TNT www.TNT.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
FedexDHLUPSTNT
ZÁRUKA PO ZÁKAZNÍKOM
Súvisiace značky
Súvisiace produkty
1.5KE10A
1.5KE10A
výrobcovia: STMicroelectronics
popis: TVS DIODE 8.55V 18.6V DO201
Skladom: 274915 pcs
Stiahnuť ▼: 1.5KE10A.pdf
RFQ
1.5KE100CAHE3_A/D
1.5KE100CAHE3_A/D
výrobcovia: Electro-Films (EFI) / Vishay
popis: TVS DIODE 85.5V 137V 1.5KE
Skladom: 152270 pcs
Stiahnuť ▼: 1.5KE100CAHE3_A/D.pdf
RFQ
1.5KE100CATR
1.5KE100CATR
výrobcovia: Sensitron Semiconductor / SMC Diode Solutions
popis: TVS DIODE 85.5V 137V DO201AD
Stiahnuť ▼: 1.5KE100CATR.pdf
1.5KE100CAHR0G
1.5KE100CAHR0G
výrobcovia: TSC (Taiwan Semiconductor)
popis: TVS DIODE 85.5V 137V DO201
Stiahnuť ▼: 1.5KE100CAHR0G.pdf
1.5KE100CAHE3_A/C
1.5KE100CAHE3_A/C