MPA-755THTP0
Prehľad produktov
Číslo dielu: MPA-755THTP0
Výrobca / Značka: SICK
Popis produktu SENSOR LIN 755MM CBL W/CONN
listoch:
Stav zásob 88 pcs stock
Odoslať z Hong Kong
Cesta zásielky DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 88 pcs
  • správa
Špecifikácie MPA-755THTP0
Číslo dielu MPA-755THTP0 Výrobca SICK
popis SENSOR LIN 755MM CBL W/CONN Stav voľného vodiča / RoHS
Dostupné množstvo 88 pcs Dátový hárok
Napätie - Napájanie 15 V ~ 30 V Stýl ukončenia Cable with Connector
Balík / puzdro Module Výstupný signál -
Výkon 0 V ~ 10 V Ostatné mená 1059472
Prevádzková teplota -20°C ~ 70°C (TA) Typ montáže Chassis Mount
Výrobca štandardná doba výroby 3 Weeks linearita -
Lineárny rozsah 0 ~ 755.00mm (0 ~ 29.72") Pre meranie Linear Position