IMB30-15BNPVC0S
SICKSICK
SICK
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: IMB30-15BNPVC0S
Výrobca / Značka: SICK
Popis produktu SEN PROX FLSH NPN COMP M12
listoch:
Referenčná cena (v amerických dolároch)
1 pcs
  • správa
Špecifikácie IMB30-15BNPVC0S
Číslo dielu IMB30-15BNPVC0S Výrobca SICK
popis SEN PROX FLSH NPN COMP M12 Stav voľného vodiča / RoHS
Dostupné množstvo 1017 pcs Dátový hárok
Napätie - Napájanie 10 V ~ 30 V Stýl ukončenia Connector
tienenie Shielded séria -
Typ snímača Inductive Snímaná vzdialenosť 0.591" (15mm)
Frekvencia odozvy 500Hz Balík / puzdro Cylinder, Threaded - M30
Typ výstupu NPN-NC/NO, 4-Wire Ostatné mená 1074408
Prevádzková teplota -40°C ~ 100°C (TA) Materiál - Telo Plastic
Výrobca štandardná doba výroby 3 Weeks Ochrana proti vniknutiu IP68, IP69K
indikátor LED Detailný popis Inductive Proximity Sensor 0.591" (15mm) IP68, IP69K Cylinder, Threaded - M30