GL10-P4111
SICKSICK
GL10-P4111 Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: GL10-P4111
Výrobca / Značka: SICK
Popis produktu SEN PHT M12 4-PIN
listoch: GL10-P4111.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
  • správa
Špecifikácie GL10-P4111
Číslo dielu GL10-P4111 Výrobca SICK
popis SEN PHT M12 4-PIN Stav voľného vodiča / RoHS
Dostupné množstvo 1186 pcs Dátový hárok GL10-P4111.pdf
Napätie - Napájanie 10 V ~ 30 V séria G10
Metóda snímania Retroreflective Snímaná vzdialenosť 3.150" ~ 590.551" (80mm ~ 15m)
Doba odozvy 500µs Konfigurácia výstupu PNP
Ostatné mená 1065878
GL10-P4111-ND
Prevádzková teplota -30°C ~ 60°C (TA)