SIGN17X22E
SCSSCS
SIGN17X22E Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: SIGN17X22E
Výrobca / Značka: SCS
Popis produktu SIGN ESD/STATIC WARN 22"X17"
listoch:
  • správa
Špecifikácie SIGN17X22E
Číslo dielu SIGN17X22E Výrobca SCS
popis SIGN ESD/STATIC WARN 22"X17" Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 5831 pcs Dátový hárok
typ Sign séria -
obal - Ostatné mená 00051111746134
Materiál Paper Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Typ štítku - Veľkosť štítku 22.00" L x 17.00" W (558.8mm x 431.8mm)