D372318.75
SCSSCS
D372318.75 Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: D372318.75
Výrobca / Značka: SCS
Popis produktu BAG MOISTURE BAR MTL IN 18.75X23
listoch: D372318.75.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
1000 pcs
  • správa
Špecifikácie D372318.75
Číslo dielu D372318.75 Výrobca SCS
popis BAG MOISTURE BAR MTL IN 18.75X23 Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 48243 pcs Dátový hárok D372318.75.pdf
Šírka - Vnútri 23" (584.2mm) typ Moisture Barrier Bag
Hrúbka 4.0 mil (101.6 microns) Pevnosť v ťahu 9900 psi
Statické vybíjanie <10nJ séria Dri-Shield® 3700
Kovová vrstva In Výrobca štandardná doba výroby 2 Weeks
Dĺžka - Vnútri 18.75" (476.3mm) Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant