D349.58.24
SCSSCS
D349.58.24 Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: D349.58.24
Výrobca / Značka: SCS
Popis produktu BAG MOISTURE BAR MTL IN 8.24X9.5
listoch: 1.D349.58.24.pdf2.D349.58.24.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
1500 pcs
  • správa
Špecifikácie D349.58.24
Číslo dielu D349.58.24 Výrobca SCS
popis BAG MOISTURE BAR MTL IN 8.24X9.5 Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 99077 pcs Dátový hárok 1.D349.58.24.pdf2.D349.58.24.pdf
Šírka - Vnútri 9.5" (241.3mm) typ Moisture Barrier Bag
Hrúbka 4.0 mil (101.6 microns) Pevnosť v ťahu 6000 psi
Statické vybíjanie <10nJ séria Dri-Shield® 3400
Kovová vrstva In Výrobca štandardná doba výroby 2 Weeks
Dĺžka - Vnútri 8.24" (209.3mm) Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Detailný popis Moisture Barrier Bag farba Silver
Systém uzatvárania User Defined - Clips, Heat Seal, Tape
Náklad
FEDEX www.FedEx.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
DHL www.DHL.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
UPS www.UPS.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
TNT www.TNT.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
FedexDHLUPSTNT
ZÁRUKA PO ZÁKAZNÍKOM
Súvisiace značky
Súvisiace produkty
D34Z10.2511.25
D34Z10.2511.25
výrobcovia: SCS
popis: BAG MOIST BAR MTL IN 11.25X10.25
Skladom: 81859 pcs
Stiahnuť ▼: D34Z10.2511.25.pdf
RFQ
D34834
D34834
výrobcovia: SCS
popis: BAG MOISTURE BARR MTL IN 34"X8"
Skladom: 85333 pcs
Stiahnuť ▼: D34834.pdf
RFQ
popis: BAG MOISTURE BARR MTL IN 12"X9"
Stiahnuť ▼: D34912.pdf
popis: BAG MOISTURE BARR MTL IN 16"X8"
popis: BAG 8X10" MOISTURE BARRIER 1=1EA
popis: BAG 6X30" MOISTURE BARRIER 1=1EA
popis: BAG MOISTURE BARR MTL IN 18"X18"
Stiahnuť ▼: D34Z1818.pdf
popis: BAG MOISTURE BARR MTL IN 15"X7"
popis: BAG MOISTURE BARR MTL IN 14"X8"
popis: BAG MOISTURE BARR MTL IN 28"X24"
popis: BAG MOISTURE BARR MTL IN 12"X8"
popis: BAG MOISTURE BARR MTL IN 7"X8.5"
Novinky v priemysle
Arduino zajtra usporiada konferenciu covid-19
Bude otvorená „každému, kto v súčasnosti používa zariadenia kompatibilné s Arduino v rámci...
Raytheon získava kontrakt Space Force OCX na prepínanie sady IBM pre GPS III
Nahradí počítače IBM, ktoré sa v súčasnosti používajú na riadenie konštelácie GPS, syst...
500 W PSU pre námorné zaťaženie
Napájaný menovitým 24 V distribuovaným zdrojom (rozsah 18 až 36 V), ENMA500D24 / 2 × 27-CC pos...
Melexis uvádza na trh snímač s efektom Hall s efektom pre riadenie s elektrickým posilňovačom
S prevádzkovou teplotou medzi -40℃  a 160 ℃, firma tvrdí, že zariadenie kombinuje vysokú line...
Spoločnosť Nasa udeľuje zmluvu o obchodnom náklade pre lunárnu bránu do SpaceX
Podmienky zmluvy o logistických službách Gateway budú vyžadovať, aby SpaceX dodal kritický a ...
Krycia maska ​​s potlačou Covid-19 3d schválená - iba pre tlačiarne MJF, dostupné súbory
Táto časť, navrhnutá na Českom vysokom učení technickom v Prahe, jej Ústav informatiky, robo...
Spoločnosť Toshiba uvádza na trh dva 80V N-kanálové napájacie mosfety