D302628.5
SCSSCS
D302628.5 Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: D302628.5
Výrobca / Značka: SCS
Popis produktu BAG MOISTURE BARR MTL IN 28.5X26
listoch: 1.D302628.5.pdf2.D302628.5.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
1000 pcs
  • správa
Špecifikácie D302628.5
Číslo dielu D302628.5 Výrobca SCS
popis BAG MOISTURE BARR MTL IN 28.5X26 Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 18679 pcs Dátový hárok 1.D302628.5.pdf2.D302628.5.pdf
Šírka - Vnútri 26" (660.4mm) typ Moisture Barrier Bag
Hrúbka 6.0 mil (152.4 microns) Pevnosť v ťahu 3800 psi
Statické vybíjanie <10nJ séria Dri-Shield® 3000
Kovová vrstva In Výrobca štandardná doba výroby 2 Weeks
Dĺžka - Vnútri 28.5" (723.9mm) Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant