D301215.125
SCSSCS
D301215.125 Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: D301215.125
Výrobca / Značka: SCS
Popis produktu BAG MOIST BARR MTL IN 15.125X12"
listoch: 1.D301215.125.pdf2.D301215.125.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
1000 pcs
  • správa
Špecifikácie D301215.125
Číslo dielu D301215.125 Výrobca SCS
popis BAG MOIST BARR MTL IN 15.125X12" Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 55289 pcs Dátový hárok 1.D301215.125.pdf2.D301215.125.pdf
Šírka - Vnútri 12" (304.8mm) typ Moisture Barrier Bag
Hrúbka 6.0 mil (152.4 microns) Pevnosť v ťahu 3800 psi
Statické vybíjanie <10nJ séria Dri-Shield® 3000
Kovová vrstva In Výrobca štandardná doba výroby 2 Weeks
Dĺžka - Vnútri 15.125" (384.2mm) Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Detailný popis Moisture Barrier Bag farba Silver
Systém uzatvárania User Defined - Clips, Heat Seal, Tape
Náklad
FEDEX www.FedEx.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
DHL www.DHL.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
UPS www.UPS.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
TNT www.TNT.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
FedexDHLUPSTNT
ZÁRUKA PO ZÁKAZNÍKOM
Súvisiace značky
Súvisiace produkty
D301230
D301230
výrobcovia: SCS
popis: BAG MOISTURE BARR MTL IN 30"X12"
Skladom: 52315 pcs
Stiahnuť ▼: D301230.pdf
RFQ
výrobcovia: SCS
popis: BAG MOISTURE BARR MTL IN 12"X12"
Skladom: 68232 pcs
Stiahnuť ▼: D301212.pdf
RFQ
výrobcovia: Agastat Relays / TE Connectivity
popis: RELAY TELECOM DPDT 2A 250V
popis: BAG MOIST BARR MTLIN 18X12 1=1EA
popis: BAG MOISTURE BARR MTL IN 20"X12"