D2710.512
SCSSCS
D2710.512 Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: D2710.512
Výrobca / Značka: SCS
Popis produktu BAG MOIST BAR DUAL LAYER 12X10.5
listoch: 1.D2710.512.pdf2.D2710.512.pdf3.D2710.512.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
1000 pcs
  • správa
Špecifikácie D2710.512
Číslo dielu D2710.512 Výrobca SCS
popis BAG MOIST BAR DUAL LAYER 12X10.5 Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 101766 pcs Dátový hárok 1.D2710.512.pdf2.D2710.512.pdf3.D2710.512.pdf
Šírka - Vnútri 10.5" (266.7mm) typ Moisture Barrier Bag
Hrúbka 7.0 mil (177.8 microns) Pevnosť v ťahu 6550 psi
Statické vybíjanie <10nJ séria Dri-Shield® 2700
Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) Not Applicable Kovová vrstva Dual Layer
Výrobca štandardná doba výroby 2 Weeks Dĺžka - Vnútri 12" (304.8mm)