51060HIC125
SCSSCS
51060HIC125 Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: 51060HIC125
Výrobca / Značka: SCS
Popis produktu HUMIDITY INDICATOR 3 SPOT 125PCS
listoch: 1.51060HIC125.pdf2.51060HIC125.pdf3.51060HIC125.pdf
Stav RoHs Neuplatňuje sa / Neuplatňuje sa
Referenčná cena (v amerických dolároch)
1 pcs
  • správa
Špecifikácie 51060HIC125
Číslo dielu 51060HIC125 Výrobca SCS
popis HUMIDITY INDICATOR 3 SPOT 125PCS Stav voľného vodiča / RoHS Neuplatňuje sa / Neuplatňuje sa
Dostupné množstvo 5693 pcs Dátový hárok 1.51060HIC125.pdf2.51060HIC125.pdf3.51060HIC125.pdf
technické údaje Meets IPC/JEDEC J-STD-033B séria -
Ostatné mená 51060HIC125-ND
SCP306
Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) Not Applicable
Výrobca štandardná doba výroby 2 Weeks Stav voľného vodiča / RoHS Not applicable / Not applicable
Pre použitie s / Súvisiace produkty Moisture Typ príslušenstva Humidity Card
Náklad
FEDEX www.FedEx.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
DHL www.DHL.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
UPS www.UPS.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
TNT www.TNT.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
FedexDHLUPSTNT
ZÁRUKA PO ZÁKAZNÍKOM
Súvisiace značky
Súvisiace produkty
výrobcovia: Agastat Relays / TE Connectivity
popis: CONN HEADER 110POS VERT 2MM
Skladom: 7832 pcs
Stiahnuť ▼: 5106164-1.pdf
RFQ
popis: CONN HEADER 125POS RT ANG 2MM
Skladom: 3730 pcs
Stiahnuť ▼: 5106014-1.pdf
RFQ
popis: 2MMHM TYPE A 154 POS MALE SEQ
popis: CONN HEADER 55POS RT ANG 2MM
popis: CONN HEADER 77POS VERT 2MM
popis: CONN HEADER 55POS TYPE C
popis: Z-PACK/A RAMH.110P
popis: CONN HEADER 125POS VERT 2MM
popis: CONN HEADER 110POS RT ANG 2MM
popis: CONN 2MM HEADER 110POS STR GOLD
Stiahnuť ▼:
popis: Z-PACK/A RAMH.110P
popis: 2MMHM TYPE C 77 POS MALE SEQ
Novinky v priemysle
Arduino zajtra usporiada konferenciu covid-19
Bude otvorená „každému, kto v súčasnosti používa zariadenia kompatibilné s Arduino v rámci...
Raytheon získava kontrakt Space Force OCX na prepínanie sady IBM pre GPS III
Nahradí počítače IBM, ktoré sa v súčasnosti používajú na riadenie konštelácie GPS, syst...
500 W PSU pre námorné zaťaženie
Napájaný menovitým 24 V distribuovaným zdrojom (rozsah 18 až 36 V), ENMA500D24 / 2 × 27-CC pos...
Melexis uvádza na trh snímač s efektom Hall s efektom pre riadenie s elektrickým posilňovačom
S prevádzkovou teplotou medzi -40℃  a 160 ℃, firma tvrdí, že zariadenie kombinuje vysokú line...
Spoločnosť Nasa udeľuje zmluvu o obchodnom náklade pre lunárnu bránu do SpaceX
Podmienky zmluvy o logistických službách Gateway budú vyžadovať, aby SpaceX dodal kritický a ...
Krycia maska ​​s potlačou Covid-19 3d schválená - iba pre tlačiarne MJF, dostupné súbory
Táto časť, navrhnutá na Českom vysokom učení technickom v Prahe, jej Ústav informatiky, robo...
Spoločnosť Toshiba uvádza na trh dva 80V N-kanálové napájacie mosfety