8SXB33M1.9X7.3
RubyconRubycon
Rubycon
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: 8SXB33M1.9X7.3
Výrobca / Značka: Rubycon
Popis produktu CAP ALUM POLY 33UF 20% 8V SMD
listoch: 8SXB33M1.9X7.3.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
3500 pcs
  • správa
Špecifikácie 8SXB33M1.9X7.3
Číslo dielu 8SXB33M1.9X7.3 Výrobca Rubycon
popis CAP ALUM POLY 33UF 20% 8V SMD Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 76281 pcs Dátový hárok 8SXB33M1.9X7.3.pdf
Napätie - hodnotené 8V typ Polymer
tolerancia ±20% Veľkosť pozemnej plochy -
Veľkosť / rozmer 0.287" L x 0.169" W (7.30mm x 4.30mm) séria PC-CON, SXB
hodnotenie - obal Tape & Reel (TR)
Balík / puzdro 2917 (7343 Metric) Prevádzková teplota -55°C ~ 105°C
Typ montáže Surface Mount Životnosť @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Rozostup vedenia - Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Výška - sedenie (Max) 0.075" (1.90mm) ESR (ekvivalentná odolnosť série) 18 mOhm
Detailný popis 33µF 8V Aluminum Polymer Capacitor 2917 (7343 Metric) 18 mOhm 2000 Hrs @ 105°C kapacitné 33µF