8AX750MEFC8X10.8
RubyconRubycon
8AX750MEFC8X10.8 Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: 8AX750MEFC8X10.8
Výrobca / Značka: Rubycon
Popis produktu CAP ALUM 750UF 20% 8V RADIAL
listoch: 1.8AX750MEFC8X10.8.pdf2.8AX750MEFC8X10.8.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • správa
Špecifikácie 8AX750MEFC8X10.8
Číslo dielu 8AX750MEFC8X10.8 Výrobca Rubycon
popis CAP ALUM 750UF 20% 8V RADIAL Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 504405 pcs Dátový hárok 1.8AX750MEFC8X10.8.pdf2.8AX750MEFC8X10.8.pdf
Napätie - hodnotené 8V tolerancia ±20%
Veľkosť pozemnej plochy - Veľkosť / rozmer 0.315" Dia (8.00mm)
séria AX hodnotenie -
polarizácia Polar obal Bulk
Balík / puzdro Radial, Can Ostatné mená 1189-2379
8AX750M8X10.8
8AX750MEFC8X10.8-ND
Prevádzková teplota -40°C ~ 105°C Typ montáže Through Hole
Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited) Výrobca štandardná doba výroby 30 Weeks
Životnosť @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C Rozostup vedenia 0.138" (3.50mm)
Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant impedancia 42 mOhms
Výška - sedenie (Max) 0.484" (12.30mm) ESR (ekvivalentná odolnosť série) -
Detailný popis 750µF 8V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 2000 Hrs @ 105°C kapacitné 750µF