80ZLJ82MTA8X20
RubyconRubycon
80ZLJ82MTA8X20 Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: 80ZLJ82MTA8X20
Výrobca / Značka: Rubycon
Popis produktu CAP ALUM 82UF 20% 80V RADIAL
listoch: 1.80ZLJ82MTA8X20.pdf2.80ZLJ82MTA8X20.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
1000 pcs
  • správa
Špecifikácie 80ZLJ82MTA8X20
Číslo dielu 80ZLJ82MTA8X20 Výrobca Rubycon
popis CAP ALUM 82UF 20% 80V RADIAL Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 253882 pcs Dátový hárok 1.80ZLJ82MTA8X20.pdf2.80ZLJ82MTA8X20.pdf
Napätie - hodnotené 80V tolerancia ±20%
Veľkosť pozemnej plochy - Veľkosť / rozmer 0.315" Dia (8.00mm)
séria ZLJ Ripple Current @ nízkej frekvencie 520mA @ 120Hz
hodnotenie - polarizácia Polar
obal Tape & Box (TB) Balík / puzdro Radial, Can
Prevádzková teplota -40°C ~ 105°C Typ montáže Through Hole
Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited) Výrobca štandardná doba výroby 26 Weeks
Životnosť @ Temp. 9000 Hrs @ 105°C Rozostup vedenia 0.138" (3.50mm)
Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant impedancia 160 mOhms
Výška - sedenie (Max) 0.866" (22.00mm) ESR (ekvivalentná odolnosť série) -
Detailný popis 82µF 80V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 9000 Hrs @ 105°C kapacitné 82µF